Czas na kuchnię

Po długich rodzinnych naradach doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy zabrać się za remont kuchni. Nie ma co dłużej zwlekać z tym tematem. Co prawda mój mąż ciągle wyjeżdża na jakieś delegacje, a ja poza pracą mam mnóstwo rodzinnych obowiązków, ale już zaczęłam pierwsze przymiarki. W związku z tym mam sporo wątpliwości związanych z doborem mebli, sprzętów i dekoracji. Mam nadzieję, że pomożecie mi podjąć właściwe decyzje.

I tak na samym początku proszę Was o rady na temat tego jakie wybrać szafki. Postawić na klasykę, czy może pójść w kierunku nowoczesności? Bardzo podobają mi się, błyszczące fronty szafek. Marzy mi się także jakiś energetyczny kolor, moje pozostałe pomieszczenia mają bardzo neutralną kolorystykę i w kuchni chciałabym zaszaleć. Moje pytanie do Was brzmi: czy na przykład błyszczące czerwone szafki łatwo będzie utrzymać w czystości? Wydaje mi się, że na takich meblach będzie widoczny każdy nawet najdrobniejszy ślad. Moje dzieci są wszędobylskie i już widzę ich poodciskane paluszki. Ale taka kuchnia piękna, prawda?

36m

Poza tym chciałabym się dowiedzieć jakie są Wasze doświadczenia z zabudową lodówki, piekarnika i płyty grzewczej. Lepiej jest kupować urządzenia wolnostojące, czy może takie do zabudowy?

Dodaj komentarz