Dodatkowe miejsce do siadania

Pamiętacie może jak kilka postów wcześniej pisałam o swojej wymarzonej kanapie? Wybrałam wtedy klasyczną wersję narożnika w jasnym neutralnym kolorze. Jestem ogromnie zadowolona z tego zakupu, kanapa spełnia swoją rolę. Jest bardzo wygodna do spania jak i do popołudniowego leniuchowania. W praktyce okazało się jednak, że przydałoby się jakieś dodatkowe miejsce do siedzenia lub do położenia nóg. Kiedy na kanapie siedzimy całą rodziną, i gdy każdy chciałby zająć wygodną pozycję do oglądania telewizji, to trzeba siedzieć z podkulonymi nogami. Jednym słowem przydałby się jakiś podnóżek.

I tak znowu zajrzałam na stronę producenta mebli Adriana Furniture. Podstawowym kryterium było dopasowanie formy, koloru i materiału. Chciałam aby podnóżek współgrał z kupioną wcześniej kanapą, i żeby pasował do reszty mebli. Mój wybór padł na ten produkt.

e25ab491-e774-46d7-bd04-daafbfb8345c

 

Jest to podnóżek pochodzący z kolekcji „monza”. Zarówno kształtem jak i kolorystyką idealnie pasuje do kanapy. Mebel ma niewielkie rozmiary i nie zagraca naszego małego salonu. Moje dzieciaki wykorzystują go również jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Dla nich jest to przede wszystkim wygodna pufa.

One comment

  1. Estella says:

    Prosty i klasyczny ten podnóżek. Fajnie bo może pełnić dwie funkcje: jako dodatkowe siedzisko i jako podnóżek pod nogi. Podoba mi się:)

Dodaj komentarz