Gdzie postawić stół?

Meble do salonu zostały już wybrane. Tak jak pisałam wcześniej, zdecydowałam się na klasyczne i ciemne komody. Cały zestaw dopełnia stół i cztery krzesła. Wybrany przeze mnie stół jest owalny, dzięki czemu wygląda na mniejszy niż jest w rzeczywistości. Podstawowym kryterium zakupu była możliwość rozkładania (często zapraszamy rodzinę i przyjaciół, a wtedy wygodny stół to podstawa).

Teraz pozostaje kwestia tego, gdzie postawić nasz nowy stół. To, że w salonie to oczywiste. Natomiast nie jestem pewna w którym miejscu ma stanąć ten mebel. Nie wiem, czy mam go postawić wzdłuż ściany, bardziej na środku salonu czy może gdzieś w rogu? Chodzi przede wszystkim o wygodę. Jak wiadomo do stołu musi być wygodne dojście. Z drugiej strony nie chciałabym żeby duży stół był centralnym punktem w pokoju. Macie może jakieś pomysły?

Dodam jeszcze, że zależałoby mi na podpowiedziach dotyczących tego co postawić na stół. Wybrałam już dwa jasne bieżniki, które mam zamiar położyć w poprzek stołu. Chciałabym tam jeszcze postawić jakąś dekoracyjną tacę, może świece, albo wazon. Jeżeli macie jakieś ciekawe wskazówki to z niecierpliwością czekam na podpowiedzi.

stol-owalny-wenus-p1-krzesla-boss-2

Dodaj komentarz