Kącik telewizyjny

Stało się… w moim domu zagościł wielki czterdziestocalowy telewizor. Od razu muszę Wam się przyznać, że jestem przeciwniczką umieszczania tak dużych ekranów w małych pomieszczeniach. Mam wrażenie, że przytłaczają one całe wnętrze i do tego jeszcze psują wzrok. Niestety uległam namowom męża i dzieciaków. Teraz w moim salonie stoi duży płaski ekran, a ja zupełnie nie wiem jak go zaadaptować. Mam nadzieję, że pomożecie mi rozwiązać ten dylemat. Chciałabym aby nasz kącik telewizyjny był przytulny i urządzony zgodne z pewnymi zasadami. Po pierwsze telewizor nie może stać za blisko kanapy. Po drugie nie powinien być ustawiony naprzeciwko okna, będzie się wtedy w nim odbijało światło. Po trzecie wydaje mi się, że nie powinien także stać na tle okna, wtedy z kolei słońce może za bardzo razić w oczy uniemożliwiając oglądanie.

Przyznam, że przejrzałam już sporo aranżacji i doszłam do wniosku, że najbardziej odpowiednim miejscem na nasz nowy nabytek będzie ściana. Płaski powieszony na ścianie telewizor można potraktować jak nowoczesny obraz prawda? Jak myślicie, czy powieszony tuż nad komodą telewizor spełni swoją rolę?

16830_oznyc7g7

 

 

One comment

  1. Ania says:

    Kącik telewizyjny musi mieć wygodną kanapę.Nie wyobrażam sobie inaczej. Z tego powodu za czym kupiliśmy z mężem duży TV, zdecydowaliśmy się na mega komfortową kanapę Adriana Furniture. Jak już odpoczywać przed telewizorem to w najlepszym wydaniu 

Dodaj komentarz