Białe biurko

Może i trochę czasy studenckie, ale z całą pewnością z pełną wszechstronnością i w niezwykle nowoczesnym stylu. Właśnie o tym pomyślałam, gdy zerknęłam na poniższą fotografię. Białe biurko o niestandardowym kształcie jest proste, aczkolwiek bardzo stylowe. Doskonale będzie pełniło swoją rolę, ponieważ wszystko się na niej zmieści.

Ze względu na fakt, że mamy do czynienia z wnętrzem kobiecym, nie zabrakło fioletowych kwiatów, które mocno ociepliły to wnętrze. Po raz kolejny pojawia się także zestawienie czerni i bieli w dodatkach – tym razem jest to dywanik. Bardzo podoba mi się pomysł, związany z powieszeniem zdjęć na kolorowym łańcuchu. Wygląda o wiele bardziej interesująco, niż typowa antyrama.

Jakiekolwiek uciekanie od codzienności jest obecnie cenione. Zrywany z oryginalnością! Przy biurku znalazło się także krzesełko na kółkach… wiklinowe. Co o tym sądzicie? Jest nietypowe, co? Postawiłybyście na takie w swoim gabinecie czy pokoju dziecięcym? Warto chyba spróbować, zwłaszcza że utrzymuje się w ciepłych kolorach!