Duży obraz na ścianie

Elegancki salon jest marzeniem każdej gospodyni domowej. Aranżacja ta podoba mi się ze względu na stonowaną kolorystykę i porządek, jakich niestety nie mogę odnaleźć mając dwie pociechy. Nie byłoby mowy o stojących na stoliku szklanych elementach czy wazonach z kwiatami. Po prawej stronie, powieszono niezwykle oryginalny i interesujący obraz, przedstawiający wyścigi konne.

Po przeciwnej części fotografii widać komplet wypoczynkowy w postaci pufy oraz kanapy w odcieniu szarości. Nieopodal, znajduje się ciemny stolik kawowy o okrągłym kształcie i zagiętych nóżkach w stylu ludwikańskim. Sama jednak nie zdecydowałabym się chyba na taki mebel, ponieważ jest dla mnie zbyt „ciężki”.

Bardzo podoba mi się za to połączenie czarnej półeczki pod telewizorem i dużego, czarnego wazonu z białymi kwiatami. Żywe kwiaty odświeżą każde wnętrze, niezależnie od jego wielkości. Przyglądając się rozmiarowi salonu, dochodzę jednak do wniosku, że telewizor jest zbyt mały, chyba że byłoby to mieszkanie dla jednej osoby.