Fototapeta do łazienki

Osoby, które dobrze zdążyły mnie już poznać doskonale wiedzą, że muszę mieć wszystko zaplanowane. Nic na to nie poradzę, że prowadzę bardzo intensywne życie i jeśli sobie czegoś nie zapiszę lub nie zaplanuję wcześniej to po prostu o tym zapominam. Od jakiegoś czasu jestem na etapie planowania nowej łazienki.

Myślę, że pod koniec roku uda nam się rozpocząć tą metamorfozę i mam coraz mniej czasu. Generalnie mam już wszystko dobrze przemyślane, od kilku dni chodzi mi po głowie pewien pomysł. Zupełnie nie wiem co mam z tym zrobić. Nasza nowa łazienka będzie miała bardzo jasną kolorystykę.

Chociaż wypadałoby raczej powiedzieć, że będzie całkowicie biała. Wcześniej miałam w planach dobrać do moich białych płytek jakieś kolorowe dekory, których zadaniem byłoby ożywienie wnętrza. Niemniej jednak trafiłam na inną ideę. Jest nią fototapeta. Nie wiem do końca czy jest to dobry pomysł do łazienki, co o tym sądzicie?

Chciałabym, aby jedna ze ścian od góry do dołu udekorowana została właśnie jakimś fajnym motywem na fototapecie. Wiem, że nowoczesna technika pozwala na stworzenie takiego projektu który będzie odporny na wilgoć w łazience. Poza tym nie chcę, aby to pomieszczenie było nudne. Wybrałam kilka wzorów, na co się zdecydować?