Które uchwyty wybrać?

Nie byłabym sobą gdyby raz na jakiś czas nie zmieniła czegoś w swoim domu. Tym razem padło na szafki w kuchni. Żeby nie było wszystko jest z nimi ok, bardzo lubię ich czerwony kolor, ale postanowiłam kupić nowe uchwyty. Myślę, że taka mała metamorfoza przyda się nie tylko szafkom w kuchni, ale także mnie samej.

W końcu będę mogła się wykazać. U mnie od podjęcia decyzji do wprowadzenia jej w czyn nie mija zbyt wiele czasu. Zaledwie pomyślałam o nowych uchwytach i zanim się obejrzałam byłam już w sklepie. Niestety nie udało mi się nic kupić. Wybór był tak duży, że sama nie wiedziałam czego chcę. Do tego pani sprzedawczyni zadawała mi mnóstwo skomplikowanych pytań i po prostu się poddałam.

Bo skąd ja mam niby wiedzieć jaki chce nadać charakter moim szafkom? Mają być klasyczne, nowoczesne, glamour czy newromantic? Ja chcę po prostu nowe uchwyty. Na szczęście nie poddaję się tak szybko, wróciłam do domu  i na spokojnie przejrzałam kilka katalogów. Udało mi się wybrać najładniejsze propozycje, dlatego też proszę Was o poradę, które z nich wybrać?