Mini barek w kuchni

Planując generalny remont naszego mieszkania od początku wiedzieliśmy, że w kuchni będziemy mieli otwartą przestrzeń. Jako zapracowana rodzina spędzamy ze sobą coraz mniej czasu i razem z mężem postanowiliśmy, że chociaż podczas przygotowywania posiłków będziemy razem. Niestety podczas wyboru i montażu szafek kuchennych nie udało nam się zrealizować tego planu. Dziś trochę tego żałujemy i ponownie zastanawiamy się na aranżacją przestrzeni w kuchni. Dla przypomnienia dodam, że nasza kuchnia jest dosyć nowoczesna. Szafki mają wysoki połysk i są czerwone. Cała reszta to białe i kremowe dodatki. Naszym marzeniem jest połączenie salonu  z kuchnią poprzez zamontowanie mini barku.

Zastanawiamy się tylko czy znowu pójść w kolor czerwony, czy może postawić na jakąś inną aranżację. Z jednej strony blat barku, który będzie taki sam jak szafki idealnie wkomponuje się w przestrzeń. A z drugiej strony wypadałoby chyba pójść w zupełnie inną aranżację. Pokażę Wam kilka fotek i mam nadzieję, że pomożecie nam podjąć decyzję.

Zdjęcie numer jeden jest praktycznie odzwierciedleniem naszej kuchni. Z tymże u nas nie ma jeszcze barku i krzeseł. Osobiście bardzo podoba mi się ta aranżacja.