Szarość musi być przytulna

Szarość także musi być przytulna, zwłaszcza w stylu kolonialnym, jak ten przedstawiony na powyższym zdjęciu. Co ciekawe, w roli stolika występuje skrzynia, przypominająca nieco poprzednią epokę. Co o tym myślicie? Autor aranżacji postarał się o umieszczenie na niej dodatków, które dodadzą wnętrzu elegancji: kieliszki do wina, wino na srebrnej tacy oraz misa pełna owoców.

Szeroki, stylowy brązowy fotel o obiciu, kojarzącym się z amerykańskim wzorcem lat sześćdziesiątych. Nieco jaśniejszy komplet: pufa z kanapą, idealnie harmonizują z dywanem o podobnym odcieniu. By wnętrze nie wydawało się zbyt nudne, zaproponowano wzorzyste oraz czarne poduszeczki, które są niezwykle stanowczym akcentem na tle całego projektu.

Wyjątkowo interesująco prezentuje się także biblioteczka czy kredens, w którym ustawiono uroczystą zastawę oraz wciągającą, klasyczną literaturę, która powinna znajdować się w każdym domu. Postawiłabym tutaj tylko więcej kwiatów, zwłaszcza czerwonych lub różowych, by jeszcze ten pokoik urozmaicić.